Utstilling

IC (N) Bengaluna's Jolene JW

5/5-13

Lirak

Marek Chadaj

kl 12

Ex 1

8/6-13

Norak

Lars w Landsnes

kl 12

Ex 1,BIV-T,NOM,BIS

9/6-13

Norak

Hans G Lindberg

kl 12

Ex 1,NOM,BIS

15/6-13

Hansakatten

Yan Roca Folch

kl 12

Ex 1, NOM, BIS

16/6-13

Hansakatten

Wendel Stoop

kl 12

Ex 1,NOM, BIS

23/6-13

Smaalene

Francoise M-Dubois

kl 12

Ex 1, BIV-T

29/6-13

Agderkatten

Thea Friskovec

kl 12

Ex 1,NOM

30/6-13

Agderkatten

Eiwor Anderson

kl 12

Ex 1,NOM, BIS, JW

28/9-13

Verak

Martin Kabina

kl 11

Ex 2

29/9-13

Verak

Nurit Pahl

kl 11

Ex 2

2/11-13

Norak

Jørgen Billing

kl 9

CAC

3/11-13

Norak

Anne Veland

kl 9

CAC

16/11-13

Birka

Eric Reijers

kl 9

CHAMPION

17/11-13

Birka

Jana Jyrkinen

kl 7

Cacib

23/11-13

Adelkatten

Donatella Mastrangelo

kl 7

Cacib

24/11-13

Adelkatten

Arja Martkainen

kl 7

Internasjonal Champion

(N) Bengaluna's ICandy

6/4-13

Østfoldkatten

Marek Chadai

Kl 12

Ex 1, BIV, NOM

7/4-13

Østfoldkatten

Veikko Saarela

kl 12

Ex1 BIV

4/5-13

Lirak

Donatella Mastrangelo

kl 12

Ex 2

8/6-13

Norak

Lars w Landsnes

kl 11

Ex 1, NOM

9/6-13

Norak

Hans G Lindberg

kl 11

Ex 1

15/6-13

Hansakatten

Yan Roca Folch

kl 11

Ex 1, NOM, BIS

16/6-13

Hansakatten

Wendel Stoop

kl 11

Ex 1

23/6-13

Smaalene

Francoise M-Dubois

kl 11

Ex 1, NOM

29/6-13

Agderkatten

Thea Friskovec

kl 11

Ex 1,BIV, NOM

30/6-13

Agderkatten

Eiwor Anderson

kl 11

Ex 1

28/7-13

Terak

Charles Spijker

kl 11

Ex 1

2/11-13

Norak

Anne Veland/ Karl Preiss

 

Avlsgodkjent

utenfor konkuranse

23/11-13

Adelkatten

Donatella Mastrangelo

9

CAC

IC S*Leopardette's Painted By Numbers

 5/1-2013

Fräset

Anna Wilczek

kl 12

Ex 1

13/4-2013

BJK, Umeå

Helen Lis

kl 11

Ex 1, BIV

14/4-2013

BJK, Umeå

S. Serrai

kl 11

Ex 1, BIV

5/5-2013

Västerås

Stephe Bruin

kl 11

Ex 1, BIV + Beste bengal

totalt av 55 stk i bengalspesial

29/6-2013

Sundsvall

Anne Wilczek

kl 11

Ex 1, BIV, NOM

30/6-2013

Sundsvall

 

kl 11

Ex 1

28/9-2013

Verak

Ulrika Eriksson

kl 9

CAC, BIV TOTAL

29/9-2013

Verak

Martin Kabina

kl 9

CAC, BIV, NOM

2/11-2013

Norak

Karl Preiss

kl 9

Champion,  NOM, BIS

3/11-2013

Norak

Jørgen Billing

kl 7

CACIB,  NOM

16/11-2013

Birka

Eric Reijers

kl 7

CACIB

17/11-2013

Birka

Eiwor Andersson

kl 7

Internasjonal Champion

23/11-2013

Adelkatten

Arja Martkainen

kl 5

CAGCIB, BIV

CH S* BengalKlockans Fernando

2/5-09

Lirak

 

KL 12

Ex 2

3/5-09

Lirak

Peltonen

kl 12

Ex 2

9/5-09

Smaalene

Maria Rihova

kl 12

Ex 1, NOM

6/6-09

Nerike

 

kl 12

Ex 1

7/6-09

Nerike

 

KL 12

Ex 1

14/6-09

Mjøskatten

Anne Gro Edstrøm

KL 12

Ex 1

26/9-09

Verak

Sara Ojanemi

KL 11

Ex 2

27/9-09

Verak

Eiwor Anderson

KL 11

Ex 1, NOM

-09

Østfoldkatten

Alexey Shukin

KL 11

Ex 1, NOM

-09

Østfoldkatten

Glenn Sjøbom

KL 11

Ex 1, BIV TOTAL

8/11-09

Norak

Anne Gro Edstrøm

KL 11

Ex 1, NOM,BIS

9/11-09

Norak

Anne Veland

KL 11

Ex 2

5/12-09

Adelkatten

BArbro Helmer

KL 9

CAC

6/12-09

Adelkatten

Elisabeth R Alvarson

KL 9

CAC, BIV Voksen, NOM

1/5-10

Lirak

 

KL 9

CHAMPION

2/5-10

Lirak

 

KL 7

CACIB

IC(N) Bengaluna's Apple Pie

13/9-08

Vestsvenska

Sara Ojaniemi

kl 12

Ex 1, BIV ungdyr/junior

NOM og BIS!!

14/9-08

Vestsvenska

Kai du Piessis

kl 12

Ex 1, BIV ungdyr/junior

NOM

27/9-08

Vestfold kattkl.

Glenn Sjøbom

kl 12

Ex 1

28/9-08

Vestfold Kattkl.

Natalia Sidorova

Kl 12

Ex 1 , NOM

4/10-08

Østfoldkatten

Anne Gro Edstrøm

kl 12

Ex 1

5/10-08

Østfoldkatten

Vesna R Resetic

kl 12

Ex 2

21/3-09

Norak

Marianne Roth

kl 9

CAC + avlsgodkjent

22/3-09

Norak

Eiwor Andersson

kl 9

CAC

  2/5-09

Lirak

 

kl 9

CHAMPION, NOM

  3/5-09

Lirak

Marti Peltonen

kl 7

CACIB

  9/5-09

Smaalene

Maria Rihova

kl 7

CACIB, BIV VOKSEN

  6/6-09

Nerikes

 

kl 7

Internasjonal Champion

Glitterglam Easter Cookie

29/6-08

Forshaga

 

kl 12

EX 1,BIV,NOM,BIS

26/7-08

Terak

Sirpa Lindeløf

kl 12

Ex 1, NOM

27/7-08

Terak

Gulsett

kl 12

Ex 2

IC (N) Starsprung Esk Pike

9/12-06

Adelkatten

Anne G Edstrøm

kl 12

EX 1

10/12-06

Adelkatten

 

kl 12

Ex 2

27/1-07

Lirak

Laura Burani

kl 12

Ex 1, BIV, NOM, BIS!

Beste klubbkatt +

Beste klubbkatt total

22/4-07

Norak

Fabio Brambilla

Kl 11

Ex 1, BIV + dommerns beste

13/5-07

Mjøskatten

Lotte Borch

kl 11

Ex 1

2/6-07

SW- ørebro

Sundberg

kl 11

Ex 1

9/10-07

Smaalene

Anne Veland

kl 11

Ex 1

29/9-07

Hvaler

Anne G Edstrøm

Kl 9

Ex 1 CAC

30/9-07

Hvaler

Olga Sizova

kl 9

Ex 1 CAC

3/11-07

Burak

Lena Chapman

kl 9

Ex 1 CAC, CHAMPION

4/11-07

Burak

Luigi Comerio

Kl 7

Ex 1 CACIB

23/8-08

Varberg

Anne G Edstrøm

kl 7

Ex 1 CACIB

30/8-08

SWS

Thea Friskovec

kl 7

Ex 1 CACIB,

INTERNASJONAL CHAMPION

13/9-08

Vestsvenska

Sara Ojaniemi

kl 5

Ex 1 CAGCIB

14/9-08

Vestsvenska

Kai du Piessis

kl 5

Ex 2

(N)Bengaluna's © 2009 • Privacy Policy • Terms of Use